LEKTOR

TOMÁŠ MICHAL

LEKTOR NEHLEDEJ TO, UŽ TO MÁŠ

Pomáhám lidem najít dar, který se skrývá v jejich nitru. Věřím totiž, že výjimečný život začneme žít ve chvíli, kdy víme, kdo jsme a co chceme.

ČÍM TĚ MOHU PROVÉST?

Jmenuji se Tomáš Michal a pomáhám lidem najít dar, který se skrývá v jejich nitru. Věřím totiž, že výjimečný život začneme žít ve chvíli, kdy víme, kdo jsme a co chceme.

Dřív jsem byl velmi racionální člověk, co se nevešlo do tabulek a čísel, to pro mě neexistovalo. Všechnu svoji energii jsem věnoval vedení firmy a na nic jiného mi nezbýval čas. Plán mojí duše byl ale jiný. Protože jsem její volání v té době neslyšel, musela zasáhnout vyšší moc.

Zlomená noha jako velké požehnání
Z pracovního kolotoče mě vytrhla ošklivě zlomená noha. Tři měsíce jsem nemohl chodit a tím pádem ani pracovat. Donutilo mě to se konečně zastavit a začít naslouchat sobě a svému vnitřnímu vedení. Díky tomu jsem se poprvé setkal s kurzy Silvovy metody, které odstartovaly moji cestu za poznáním.

Síla propojení
Moje srdce toužilo pochopit, jak svět vlastně doopravdy funguje, a proto jsem se ponořil do intenzivního studia mnoha technik osobnostního a duchovního rozvoje. Na kurzech mě často považovali za rebela. Přirozeně ke mně totiž přicházely vhledy, s čím danou techniku propojit a vylepšit. Postupem času se mi tak začalo odkrývat, co je mým darem – propojovat. Díky tomu se mi po letech hluboké práce podařilo spojit dva na první pohled úplně odlišné obory, kvantování a starodávnou pravdu mistrů, kteří poznali potenciál a sílu svého nitra. A tak začaly vznikat kurzy Umění vědomého bytí.

Mysl + srdce = nekonečný potenciál
Zjistil jsem, že citlivým propojením technik dochází k takzvanému synergickému efektu. To znamená, že jejich spojení má řádově vyšší pozitivní dopad, než když se dané techniky použijí každá zvlášť. Svá poznání konzultuji se známými léčiteli i vědeckými pracovníky. To, co na kurzech především předkládám a učím, vychází z mé vlastní zkušenosti, z mé životní cesty. Z cesty, na které jsem se proměnil z nešťastného člověka v člověka šťastného. Z člověka matematicky přesného k člověku následujícího srdce a hlas života. Z člověka bez lásky, harmonie v člověka, který lásku a harmonii žije a sdílí každý jeden den.

MÝM POSLÁNÍM JSI TY...

Toto je můj příběh… ale pro mě je důležitý ten tvůj. Na kurzu se naučíš a prožiješ řadu vysoce účinných technik, které nejen mně, ale stovkám absolventů kurzů pomohly k hluboké vnitřní transformaci. Co víc, staneš se člověkem, který srší elánem, životní energií, miluje svůj život a vše, co k němu patří.

NEPOTRPÍM SI NA CERTIFIKÁTY Z KURZŮ...

Jen pro úplnost níže uvádím, čím jsem si prošel a z čeho čerpám při své práci s lidmi. Nejcennější pro mě však je to, co mě naučila až praxe a sám život – to, co vedlo k mé trvalé vnitřní proměně. A tuto proměnu na kurzu prožiješ i ty.

Čím jsem prošel a z čeho čerpám...

Pokročilý energetický výcvik v Ekvádoru – Indiánský výcvik přežití v pralese – život v souladu s přírodou
Život po staru – život v souladu s přírodou a se svým srdcem – dlouhodobý výcvik u indiánů
Vipassana – Dhamma – Budhova technika, díky které dosáhl „probuzení“
Kurzy Kvantování
Roční tantrický výcvik – Posvátné tělo – Vášnivý duch (John Hawken)
Pokročilý tantrický výcvik (John Hawken)
Silvova metoda
Modrá alfa
Šamanský výcvik – Medicínská cesta (John Hawken)
Tělo Srdce Duše – Umění Bytí (Alan Lowen)
Univerzální zkušenost (Alan Lowen)
Miluj se (Alan Loven)
Úvod do Šamanské Tantry – Quoduska (Amara Charles)
Metoda RUŠ
Potrhlá moudrost (Andrew Barnes)
Umění komunikace – škola Elite
A další…

A CO MŮŽEŠ TEĎ PRO SEBE UDĚLAT DÁL?

Podívej se na to, co je pro tebe nachystáno.